Пн-Пт з 8:00 до 16:30 Обід з 12:00 до 12:30 Сб з 8:00 до 13:00
  • Про нас

Про нас

truck

Шукаєте, де купити бетон чи залізобетонні вироби у Луцьку?

Компанія Інтертрейд пропонує найширший асортимент продукції, що включає товарний бетон (Луцьк), залізобетонні вироби (Луцьк), плити перекриття, марші, фундаментні блоки та багато усього іншого. У нас є все для ефективного будівництва.

Наша компанія розпочала діяльність у березні 2004 року на базі ВАТ «Волиньзалізобетон», яке було найбільшим виробником збірного залізобетону, товарного бетону, будівельного розчину у Волинській області. І зараз підприємство здійснює виробництво більш ніж сотні типорозмірів залізобетонних виробів.

Усі клієнти нашої фірми переконались у тому, що купити товарний бетон (Луцьк), залізобетонні вироби (Луцьк) у нас - дійсно вигідно. Нашою продукцією укомплектовані основні будівлі міста: торгові центри «Там Там», «Port City», «Слон», «Епіцентр», житлові комплекси «Оберіг», «Колізей», «Рідний дім», «Еталон», Спортивно-розважальний комплекс «Adrenalin City», Nestle ТМ «Торчин продукт», ЦУМ, перший в області монолітно-каркасний 94-квартирний житловий будинок на вул. Карпенка-Карого у м. Луцьку та інші житлові комплекси у м. Кузнецовськ Рівненської та Новоград-Волинський Житомирської областей.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

- широкий асортимент продукції: товарний бетон (Луцьк), плити перекриття (Луцьк), марші, перетинки, блоки фундаментні, товарна арматура;

- індивідуальний підхід до кожного клієнта;

- доступні ціни;

- консультації спеціалістів, надання повної технологічної інформації щодо кожного виду продукції;

- атестована лабораторія;

- є сертифікати та паспорти якості на продукцію.

Надаємо послуги з доставки товарного бетону автобетонозмішувачами об'ємом 6,0, 8,0, 9,0 м3, послуги бетононасоса.

Ми реалізуємо залізобетонні вироби (Луцьк), що виготовляються серійно та згідно індивідуальних креслень.

Товарний бетон (Луцьк)

У нас ви можете купити товарний бетон (Луцьк) на дрібних та великих заповнювачах марки від 100 до 400. Він має високий темп приросту ранньої міцності, високі показники водонепроникності, морозостійкості. Протягом довгого часу зберігає рухомість та забезпечує хороше перекачування бетонної суміші бетононасосами. Застосовується бетон для будівництва житлових, промислових та торговельних закладів із монолітного бетону, заправних станцій, паркінгів, для виготовлення залізобетонних виробів, для будівництва масивних бетонних та залізобетонних споруд.

Для виготовлення залізобетонних виробів, товарного бетону використовується гранітний щебінь дрібної та крупної фракції, пісок, цемент марки 500.

Щоб купити товарний бетон (Луцьк), залізобетонні вироби (Луцьк), фундаментні блоки та іншу продукцію, звертайтеся до нас вже зараз. Ми здійснюємо доставку міксерами товарного бетону у будь-яку точку Волинської, Рівненської, Львівської областей.